Sürgülü Sineklik

Plise Sineklik

Sürgülü Sineklik Modelleri

Sürme sineklik sistemleri, dar ve yer açısından sıkıntılı olan alanlar için tasarlanmış sineklik türüdür. Sürme sineklik diğer bir adı ile sürgülü sineklik sistemleri, yüksek kapı veya dış kısımda yeterli alana sahip olmayan kısımlara uygulanır. İstenilen ölçü, renk ve modellerde üretilebilmektedir.

Sürme Sineklik Hangi Alanları

Sürme Sineklik Kullanım Alanları

Sürme sineklik, sürgülü kapı veya pencere sistemlerinin dış kısımlarında kullanılır. Eğer kapı veya pencerenizin dış kısmında yeterli alan yoksa sürgülü sineklik sistemi bu alanlar için ideal bir sistemdir. Ahşap, pimapen, alüminyum, demir, cam balkon gibi birçok sistemlere uygulanabilir ve uygun modellerde ve ölçülerde üretilebilmektedir.

Sürme Sineklik Temizlenebilir mi?

Sürme Sineklik Temizliği

Sürme sineklik sistemlerini temizlemek çok kolaydır. Duru su ile yıkayabilir, dilediğinizde ray kısmından banyoda yıkayabilir, kış hava koşullarından korumak için bir yere kaldırabilirsiniz.Sürme sineklik sistemlerini yıkarken dikkat etmeniz gereken tek şey deterjandır. Kesinlikle yıkarken deterjan kullanmayınız. Ömrünü kısaltaçağı gibi, alüminyum profillerin oksitlenmesine, rulmanların kısa zamanda çürümesine neden olur.

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com