Çavuşbaşı Sineklik

sineklik çavuşbaşı

Çavuşbaşı Sineklik

Çavuşbaşı Sineklikci, İmalat ve Montaj

Çavuşbaşı Sineklik, bölge genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında geniş servis ağımız ve profesyonel teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için Çavuşbaşı sineklik müşteri hizmetlerini arayabilir sistemlerimiz hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel: 216 352 51 34
Tel: 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr

Çavuşbaşı Plise Sineklik

Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir,
Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 300 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen tek sineklik sistemidir,
Mevcut PVC-Alüminyum-Ahşap vb. her türlü pencere uygulanabilir.
Menteşeli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir.
Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen kolay bir sistemdir.Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz.
Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.
Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa'dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,
Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.
Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.
Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar,

Çavuşbaşı Menteşeli Sineklik

Çavuşbaşı Menteşeli sineklik en ekonomik sistemlerden biridir. Sistem iç pencereyi nasıl açıyorsanız, sinekliği de tam tersi dışa doğru açarsanız. Pencere boylarına göre 2 veya 3 menteşe konulur, çıt çıt yani kitleme aksesuarını 2 tane koyarak pencere kenarında boşluk kalmasını engelleriz. İstediğiniz zaman çıkarıp yıkayabilir, veya kış hava koşullarından etkilenmemesi içinde saklayabilirsiniz.

Çavuşbaşı Stor Sineklik

Stor sineklikler, mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır.Tüm stor sineklik modellerinde 20x40 ölçülerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, alüminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği alüminyum u şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uç kısmındaki alt parça olarak adlandırılan alüminyum profilden oluşur.

Çavuşbaşı stor sineklik olarak kullandığımız tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur. Pimapen pencere kapı, demir doğrama alüminyum doğrama,ahşap doğrama, evinizi veya ofisinizi haşerelere karşı güvence altına almış oluyorsunuz. Havalandırma esaslı, açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza Hatta tamamen etrafı açık bir balkona dahi uygulama yapabiliyoruz. Stor sinekliklerimizde sınırsız renk mevcutları yanı sıra tüm renklerde kaplamalı profillerimizde mevcuttur.İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com