Sineklik

Sineklik Modelleri

Sineklik, ev veya işyerlerimizin temel ihtiyaçları haline gelmiş, geniş bir ürün yelpazesine sahip bir sistemtir. İstenilen her ölçü, renkte ve modelde üretilebilen sineklik sistemlerleri, kullanılan alana ve modellere göre fiyatları değişmektedir.

Sineklik Kullanım Alanları

Menteşeli Sineklik

Sineklik modelleri, ihtiyaca göre ve kullanım şekline göre birçok model de üretilebilir. Sineklik sistemlerini, pimapen, ahşap, alüminyum, demir, dış cephe, cam gibi tüm pencere ve kapı sistemlerinde kullanılabilir. Sineklik sistemleri isteğe göre özellikle bebek odalarının kapılarına yapılarak iç kısımdan tüm haşerat ve sineklerden korunması sağlanabilir.

Sineklik Fiyatlandırma

Menteşeli Sineklik

Sineklik fiyatlar model, renk ve ölçülerine göre değişken bir üründür. Sineklik fiyatlandırması, öncelikle sinekliğin uygulanacak pencerenin ölçüsü, istenilen model ve çeşit ve en son olarak renk faktörü devreye girerek fiyatlandırılır. Sineklik fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, sitemizde nasıl ölçü alınır linklerimizi takip ederek sineklik ölçüsünü alarak bizi arayın, sineklik fiyatları hakkında bilgilendirelim.

Hizmet Bölgelerimiz

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com