Pencere Servisi


Pencere Servisi

Pencere servisi konusunda güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi kendine vizyon edinen pimapenpanjurtamiri.com yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile İstanbul ve tüm ilçelerinde pencere tamir servisi konusunda hizmetinizde.

Pencere servisi, profesyonel ve alanında uzman bir ustanın tarafından yapılması çok önemlidir. Ehil bir usta sizlerin bütçenize ekonomi ve ürünü daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlar.

Anadolu Yakası Merkez: 216 352 51 34 - 216 371 31 99 Avrupa Yakası: 507 341 42 98

Pencere Servisinde Ustanın Önemi

Pencere tamirini hepimiz genelde basit bir işlem olarak görürüz. İki vida sıkmak, ayar yapmak, kilitleri değiştirmek gibi birçok tamir işlemlerini basit ve kolay olarak nitelendiririz. Pencere tamiri alanında uzman ve yılların deneyimi ile bu kadar basit gözükmektedir. Hangi vidanın ne amaç için sıkılacağı, ayarı nasıl ve ne için yapılması gerektiğini bilmek emin olun yılların birikimi ile ortaya çıkıyor. Pencere servisinde ustanın önemi bu noktada başlıyor. İyi bir usta pencerenizin neden arıza verdiğini bilir ve tekrar aynı arızayı vermemesi için buna önlem alarak tamir işlemini gerçekleştirir. İyi bir usta pimapen onarımlarında bütçenize ekonomi sağlar. Yaptığı onarım işleminin tekrar etmemesini sağlayarak bir daha aynı sorun için tekrar pencere servis hizmetini almamanızı sağlar.

Pencere Tamiri Fiyatları

Pencere servisi fiyatları için bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. pencere kanat ayarı, pencerelerin soğuk alması, kapım kapanmıyor gibi tüm sorularınıza whatsapp üzerinden pencere servisi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken pencerenizin resmini çekin, yaşadığınız pencere arızasını yazın, hemen fiyatını alın.
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeyin

Ödemelerinizi ister nakit, ister kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Tüm pencere tamircisi ekiplerimizde mobilpos bulunmaktadır.

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr