Cumhuriyet Mh. Pimapen Tamiri

Cumhuriyet Mh. Pimapen Tamiri

cumhuriyet pimapen tamiri

Cumhuriyet Mh. pimapen tamiri, alanında ehil usta ve mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Servis merkezimizi veya servis talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilir servis talebi açtırabilirsiniz.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Pimapen pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması, hem ömrünün uzamasına hem de ilerleyen zamanlarda çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur.

Cumhuriyet Mh. Pimapen Servisi

Pimapen (Tüm PVC plastik doğrama markaları) pencere kapı sistemlerinin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Cumhuriyet Mh. pimapen servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve alanında ehil ustalarla çalışmaktayız.

Pimapen Tamir Hizmetlerine Garanti Veriyor musunuz?

  Cumhuriyet Mh. bölgesinde yapılan tüm pimapen tamir hizmetlerine bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Garantili belgeniz size bırakılan servis formunda belirtilmektedir.

Cumhuriyet Mh. Pimapen Tamiri Her Marka Pencere ve Kapı Ürünlerine Hizmet Veriyor mu?

Sadece pimapen markasına değil, diğer tüm PVC plastik pencere markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Pencereniz ne marka olursa olsun servis hizmeti alabilirsiniz.

Cumhuriyet Mh. Bölgesinde Şubeniz, Bayiniz Var mı?

  Cumhuriyet Mh. bölgesinde pimapen bayimiz yoktur. Tek merkez üzerinden tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Tüm pimapen tamir ustalarımız tek bir noktadan hareket ederek servis bölgelerine gider. Servis programları bir gün öncesinden hazırlanarak programlanır. Ekiplerimiz sizlere gelmeden 1 saat öncesi telefon ile arayarak geleceklerini bildirirler.

Pimapen Pencere ve Kapı Yenileme Yapıyor musunuz?

  Evet, pvc pencere ve kapı sistemlerinde 2 farklı markanın bayiliği mevcuttur. Biri ünlü olan pimapen markası, diğeri Adopen markasıdır. İki farklı markanın fiyatlarına pimapenpanjurtamiri.com'dan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir Hizmetlerimiz

 1. Cumhuriyet Mh. Pimapen Pencere Tamiri
 2. Cumhuriyet Mh. Pimapen Sürme Tamiri
 3. Cumhuriyet Mh. Pimapen Kapı Tamiri
 4. Cumhuriyet Mh. Pimapen Volksvagen Tamiri
 5. Cumhuriyet Mh. Pimapen Genel Bakım
 6. Cumhuriyet Mh. Pimapen İzolasyon
 7. Cumhuriyet Mh. Pimapen Çift Açılım Tamiri
 8. Cumhuriyet Mh. Pimapen Kilit Tamiri
 9. Cumhuriyet Mh. Pimapen Kilit Karşılık Tamiri
 10. Cumhuriyet Mh. Pimapen Conta Tamiri
 11. Cumhuriyet Mh. Pimapen Menteşe Değişimi
 12. Cumhuriyet Mh. Pimapen Çift Açılım Değişim

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr