Merkez Köyler Pimapen Tamiri

Merkez Köyler Pimapen Tamiri

merkez köyler pimapen tamiri

Merkez Köyler pimapen tamiri, alanında ehil usta ve mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Servis merkezimizi veya servis talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilir servis talebi açtırabilirsiniz.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Pimapen pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması, hem ömrünün uzamasına hem de ilerleyen zamanlarda çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur.

Merkez Köyler Pimapen Servisi

Pimapen (Tüm PVC plastik doğrama markaları) pencere kapı sistemlerinin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Merkez Köyler pimapen servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve alanında ehil ustalarla çalışmaktayız.

Pimapen Tamir Hizmetlerine Garanti Veriyor musunuz?

  Merkez Köyler bölgesinde yapılan tüm pimapen tamir hizmetlerine bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Garantili belgeniz size bırakılan servis formunda belirtilmektedir.

Merkez Köyler Pimapen Tamiri Her Marka Pencere ve Kapı Ürünlerine Hizmet Veriyor mu?

Sadece pimapen markasına değil, diğer tüm PVC plastik pencere markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Pencereniz ne marka olursa olsun servis hizmeti alabilirsiniz.

Merkez Köyler Bölgesinde Şubeniz, Bayiniz Var mı?

  Merkez Köyler bölgesinde pimapen bayimiz yoktur. Tek merkez üzerinden tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Tüm pimapen tamir ustalarımız tek bir noktadan hareket ederek servis bölgelerine gider. Servis programları bir gün öncesinden hazırlanarak programlanır. Ekiplerimiz sizlere gelmeden 1 saat öncesi telefon ile arayarak geleceklerini bildirirler.

Pimapen Pencere ve Kapı Yenileme Yapıyor musunuz?

  Evet, pvc pencere ve kapı sistemlerinde 2 farklı markanın bayiliği mevcuttur. Biri ünlü olan pimapen markası, diğeri Adopen markasıdır. İki farklı markanın fiyatlarına pimapenpanjurtamiri.com'dan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir Hizmetlerimiz

 1. Merkez Köyler Pimapen Pencere Tamiri
 2. Merkez Köyler Pimapen Sürme Tamiri
 3. Merkez Köyler Pimapen Kapı Tamiri
 4. Merkez Köyler Pimapen Volksvagen Tamiri
 5. Merkez Köyler Pimapen Genel Bakım
 6. Merkez Köyler Pimapen İzolasyon
 7. Merkez Köyler Pimapen Çift Açılım Tamiri
 8. Merkez Köyler Pimapen Kilit Tamiri
 9. Merkez Köyler Pimapen Kilit Karşılık Tamiri
 10. Merkez Köyler Pimapen Conta Tamiri
 11. Merkez Köyler Pimapen Menteşe Değişimi
 12. Merkez Köyler Pimapen Çift Açılım Değişim

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr