Ferhatpaşa Pimapen Tamiri

Ferhatpaşa Pimapen Tamiri

ferhapaşa pimapen tamiri

Ferhatpaşa pimapen tamiri, alanında ehil usta ve mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Servis merkezimizi veya servis talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilir servis talebi açtırabilirsiniz.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Pimapen pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması, hem ömrünün uzamasına hem de ilerleyen zamanlarda çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur.

Ferhatpaşa Pimapen Servisi

Pimapen (Tüm PVC plastik doğrama markaları) pencere kapı sistemlerinin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Ferhatpaşa pimapen servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ataşehir Pimapen Tamiri olarak kaliteli ve alanında ehil ustalarla çalışmaktayız.

Pimapen Tamir Hizmetlerine Garanti Veriyor musunuz?

  Ferhatpaşa bölgesinde yapılan tüm pimapen tamir hizmetlerine bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Garantili belgeniz size bırakılan servis formunda belirtilmektedir.

Ferhatpaşa Pimapen Tamiri Her Marka Pencere ve Kapı Ürünlerine Hizmet Veriyor mu?

Sadece pimapen markasına değil, diğer tüm PVC plastik pencere markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Pencereniz ne marka olursa olsun servis hizmeti alabilirsiniz.

Ferhatpaşa Bölgesinde Şubeniz, Bayiniz Var mı?

  Ferhatpaşa bölgesinde pimapen bayimiz yoktur. Tek merkez üzerinden tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Tüm pimapen tamir ustalarımız tek bir noktadan hareket ederek servis bölgelerine gider. Servis programları bir gün öncesinden hazırlanarak programlanır. Ekiplerimiz sizlere gelmeden 1 saat öncesi telefon ile arayarak geleceklerini bildirirler.

Pimapen Pencere ve Kapı Yenileme Yapıyor musunuz?

  Evet, pvc pencere ve kapı sistemlerinde 2 farklı markanın bayiliği mevcuttur. Biri ünlü olan pimapen markası, diğeri Adopen markasıdır. İki farklı markanın fiyatlarına pimapenpanjurtamiri.com'dan ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

WhatsApp Danışma Hattı

ferhatpaşa pimapenci usta

Bize Ulaşın

Tel1 : 216 352 51 34
Tel2 : 216 371 31 99
GSM: 507 341 42 98

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir Hizmetlerimiz

 1. Pencere Tamiri
 2. Sürme Tamiri
 3. Kapı Tamiri
 4. Volkswagen Sürme Tamiri
 5. Pimapen Genel Bakım
 6. Pimapen İzolasyon
 7. Pencere Çift Açılım Tamiri
 8. Kapı Kilit Tamiri
 9. Kilit Karşılık Tamiri
 10. Conta Tamiri
 11. Kapı Menteşe Değişimi
 12. Çift Açılım Değişim

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr