Pimapen Tamiri - Teknik Tamir Servisi

Pimapen Pencere Tamir Servisi

Pimapen tamiri, alanında ehil usta ve mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Pimapen servis merkezimizi veya Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir pimapen teknik servis talebi açtırabilirsiniz.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde arızalar çıkarabilir. Pimapenlerinizin yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması, hem ömrünün uzamasına hem de ilerleyen zamanlarda çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olursunuz.

pimapen servisi

Bize Ulaşın Merkez

Tel: 216 352 51 34 - 216 371 31 99

Avrupa Yakası

GSM: 507 341 42 98

WhatsApp'tan Bize Yazın


pimapen tamiri

Pimapen Servis Hizmetlerimiz

 1. Pimapen Pencere Tamiri
 2. Pimapen Sürme Tamiri
 3. Pimapen Kapı Tamiri
 4. Pimapen Volksvagen Tamiri
 5. Pimapen Genel Bakım
 6. Pimapen İzolasyon
 7. Pimapen Çift Açılım Tamiri
 8. Pimapen Kilit Tamiri
 9. Pimapen Kilit Karşılık Tamiri
 10. Pimapen Conta Tamiri
 11. Pimapen Menteşe Değişimi
 12. Pimapen Çift Açılım Dönüşüm

Pimapen Servisi

Pimapen (Tüm PVC plastik doğrama markaları) pencere kapı sistemlerinin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Pimapen servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Pimapen Tamiri olarak kaliteli ve alanında ehil ustalarla çalışmaktayız.

Pimapen Tamiri Hizmetlerine Garanti Veriyor musunuz?

Pimapen tamir hizmetlerine 1 (bir) yıl boyunca garanti veriyoruz. Garantili belgeniz size bırakılan servis formunda belirtilmektedir. Size bırakılan pencere servis formunu kaybetseniz bile garantiniz devam eder. Pimapen tamir servisi olarak Yaptığımız İşin Arkasındayız.

Pimapen Servisi Her Marka Pencere ve Kapı Ürünlerine Hizmet Veriyor mu?

Sadece pimapen markasına değil, diğer tüm PVC plastik pencere markalarının tamir ve onarım servis işlemlerini yapmaktayız. Pencereniz ne marka olursa olsun pencere servis hizmeti alabilirsiniz.

Pimapen Pencere ve Kapı Yenileme Yapıyor musunuz?

Evet, pvc pencere ve kapı sistemlerinde 2 farklı markanın bayiliği mevcuttur. Biri ünlü olan pimapen markası, diğeri Adopen markasıdır. İki farklı markanın fiyatlarına bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com