Kuzguncuk Panjur Tamiri

Kuzguncuk Panjur Tamiri

kuzguncuk panjur tamiri

Kuzguncuk panjur tamiri olarak hizmet veren pimapenpanjurtamiri.com, uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla panjur servisi alanında lider olmaya devam etmektedir. Kuzguncuk bölgesinde ve çevresinde mobil gezici servis araçlarımızla hızlı servis imkânını sizlere sunmaktadır.

Kuzguncuk panjur servisi olarak, sizlere bu alanda uzman ve yıllarını vermiş ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Tamir hizmetlerimiz garantilidir. Kullanılan tüm yedek parça ve ürünler 1 yıl boyunca garanti kapsamamızdadır.

Kuzguncuk Panjur İpi Tamiri

Klasik panjur sistemlerinde en çok yaşanan sıkıntı, plastik lamellerin hareket etmesini sağlayan ve kutu içindeki kasnağa bağlı olan panjur iplerin aşınması ve kopmasıdır.

Yapılması gereken panjura hareketi sağlayan iplerin kutusu ile beraber değişmesidir. Otomatik makara dediğimiz ve günümüzde de artık şıkça kullanılan, ipi bir kutu içinde otomatik olarak makaraya saran mekanizmaya denir.

Garantili Kuzguncuk Panjur Servisi

Pimapenpanjurtamiri.com olarak, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Kuzguncuk bölgesindeki panjur ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir.

Kuzguncuk Otomatik Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjur sistemleri, hem mekanik olduğu kadar da elektronik bir sistemdir. Otomatik panjurlarda en önemli kısım, tamire başlamadan önce arızanın nelerden kaynaklandığını keşfetmek önemlidir.

Örneğin; motorlu panjurun, lamelleri hareket etmiyor ama motoru çalışmakta ise bunun sebebi iç kısımda lamelleri tutan ve kasnağa sarılmasını sağlayan, çelik askılıkların kopmuş veya yuvadan çıkmış olmasından kaynaklı bir arızadır. Motorlu panjur tamirine geçmeden önce buna ne sebep oldu ve ileride aynı zorunu çıkarmaması için kesin çözümler getirerek arıza giderilmelidir.

Panjur Servis Hizmetlerimiz

  1. Panjur İp Tamiri
  2. Panjur Makas Tamiri
  3. Panjur Menteşe Tamiri
  4. Panjur Kasnak Tamiri
  5. Otomatik Panjur Askılık Tamiri
  6. Motorlu Panjur Kumanda Tamiri
  7. Panjur Motor Tamiri
  8. Panjur Alıcı Tamiri
  9. Panjur Lamel Değişimi
  10. Panjur Söküm

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com