Üsküdar Panjur Tamiri

Üsküdar Panjur Tamiri

üsküdar panjur tamiri

Panjur sistemlerinde üretici firma olarak tüm Üsküdar bölgesine ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Günümüz teknolojinin gelişmesi ve tüketicinin istek ve talep doğrultusunda birçok panjur sistemleri üretilmektedir. Evinize veya işyerinize en ideal sistemi seçmek için öncelikle panjur modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Panjur modellerimiz hakkında bilgi almak için profesyonel çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Üsküdar Panjur Tamiri

  Panjur tamiri konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen pimapenpanjurtamiri.com yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile Üsküdar'da hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz. Üsküdar panjur servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyorsa gezici teknik servisimiz arızalı otomatik, motorlu, kumandalı veya manuel ipli panjur sistemlerini yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

  Üsküdar panjur tamiri, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenecektir.

  İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan pimapenpanjurtamiri.com, sizlere daha iyi hizmet verebilmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek tüm altyapısını güncel tutmaktadır.

Garantili Üsküdar Panjur Servisi

  Pimapenpanjurtamiri.com olarak, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Üsküdar bölgesindeki panjur ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir.

Üsküdar Panjur İpi Tamiri

  Zaman içerisinde panjur otomatik makara ipinin aşınarak sağlamlığını kaybetmesi sonucu ipin kopması ya da makara içerisindeki mekanik düzeneğin bozulmasından kaynaklanır. Panjur ipinin en büyük düşmanı dış hava koşullarıdır. Yağmur, su, kar ve güneş gibi etkenlere direk maruz kalmasından zaman içerisinde çürümesine ve kopmasına neden olur.

Üsküdar Panjur Kasnak Tamiri

  Panjurunuzu yukarı ya da aşağı hareket ettirmek istediğinizde kımıldamıyorsa ya da zorlanıyorsa panjur kasnağınız kırılmış demektir. Kasnak askı iplerinin kopması, panjur kasnak borusunun kırılması (tambur borusu) aynı sonucu doğurmaktadır.

Üsküdar Panjur Lamel Tamiri

  Lamel(PVC lambri) kırılması, lamel kenarlarının aşınması, aşırı derecede sararması sonucu ray sistemi içerisinde sağlıklı çalışmaması, takılması ve ses çıkarmasıdır.

Üsküdar Panjur Makas Değişimi

  Panjurunuzu öne doğru itmenizi sağlayan sağ ve sol kısımlarda bulunan makas şekildeki parçadır. Makasın kırılması, makasın kilit sisteminin tutmaması, makasın ileri doğru sağlıklı bir şekilde açılmaması tamir gerektirir.

Üsküdar Motorlu Panjur Tamiri

  Motorlu panjur hareket etmiyor.

  Otomatik panjurunuz hareket etmiyor ama motor sesinizi duyuyorsanız sorun çelik askılıklarının kopmasıdır. Değiştirilmesi gerekmektedir.

  Motor sesini duymuyorsanız.

  Otomatik panjurunuzun motoru yanmış veya bağlanmış olan elektrik hatları üzerinde bir temassızlık var demektir.

  Kumanda Motorlu Panjura Komut Göndermiyor.

  Birden fazla nedenleri vardır. İlk kısım otomatik panjura bağlı olan alıcının bozulmuş olması, kumandanın pili bitmiş olabilir veya kumandanız bozulmuş olabilir. Belirli testler yapıldıktan sonra arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilir.

Servis Bölgelerimiz

Panjur Servis Hizmetlerimiz

 1. Panjur İp Tamiri
 2. Panjur Makas Tamiri
 3. Panjur Menteşe Tamiri
 4. Panjur Kasnak Tamiri
 5. Otomatik Panjur Askılık Tamiri
 6. Motorlu Panjur Kumanda Tamiri
 7. Panjur Motor Tamiri
 8. Panjur Alıcı Tamiri
 9. Panjur Lamel Değişimi
 10. Panjur Söküm

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com