Panjur Tamiri


Panjur Tamiri

Panjur tamiri konusunda uzman ve eğitimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. panjur tamiri alanında hizmet veren pimapenpanjurtamiri.com "DEKOFUAR" güvencesi altında garantili, hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler getirir.

Anadolu Yakası Merkez: 216 352 51 34 - 216 371 31 99
Avrupa Yakası: 507 341 42 98Panjur İpi Tamiri (Değişimi)

Klasik panjur sistemlerinde en çok yaşanan sıkıntı, plastik lamellerin hareket etmesini sağlayan ve kutu içindeki kasnağa bağlı olan panjur iplerin aşınması ve kopmasıdır.

Yapılması gereken panjura hareketi sağlayan iplerin kutusu ile beraber değişmesidir. Otomatik makara dediğimiz ve günümüzde de artık şıkça kullanılan, ipi bir kutu içinde otomatik olarak makaraya saran mekanizmaya denir.

Panjur Tamiri Fiyatları

Panjur tamiri fiyatları için bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Otomatik makara ip değişimi, panjur makas tamiri, panjurum kapanmıyor gibi tüm sorularınıza whatsapp üzerinden panjur tamiri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken panjurunuzun resmini çekin yaşadığınız panjur arızasını yazın hemen fiyatını alın.
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeyin

Ödemelerinizi ister nakit, ister kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Tüm panjur tamircisi ekiplerimizde mobilpos bulunmaktadır.

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr