Otomatik Panjur Tamiri


Otomatik Panjur Servisi

Otomatik panjur tamiri konusunda uzman ve eğitimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Motorlu panjur tamiri alanında hizmet veren pimapenpanjurtamiri.com "DEKOFUAR" güvencesi altında garantili, hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler getirir.

Anadolu Yakası Merkez: 216 352 51 34 - 216 371 31 99
Avrupa Yakası: 507 341 42 98Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjur sistemleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara yerinde kalıcı çözümler getiriyoruz. Orjinal yedek parça, uzman ekip, mobil gezici servis, müşteri danışma hattı ve whatsapp iletişim hattımızla her an parmaklarınızın ucundayız.

Otomatik Panjur Tamiri Fiyatları

Otomatik panjur arızaları için bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Otomatik panjur siviç ayarı, otomatik kepenk motoru, otomatik panjurum kapanmıyor gibi tüm sorularınıza whatsapp üzerinden panjur tamiri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken panjurunuzun resmini çekin yaşadığınız otomatik panjur arızasını yazın hemen fiyatını alın.
Kapıda Kredi Kartı İle Ödeyin

Ödemelerinizi ister nakit, ister kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Tüm otomatik panjur tamircisi ekiplerimizde mobilpos bulunmaktadır.

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr