Zümrütevler Duşakabin

zümrütevler duşakabin

Zümrütevler Duşakabin

Duşakabin Bayileri Zümrütevler

Zümrütevler Duşakabin, siz değerli müşterilerimize birçok seçenek ve fırsatlar sunmaktadır. Evinize duşakabin taktırmak istiyorsunuz ama ölçüsü ya da fiyatı hakkında bilgi alamıyorsunuz. Hemen bizi arayın ister telefonda ister ücretsiz ölçü ve keşif yaparak duşakabin fiyatı hakkında sizi bilgilendirelim.

Bize Ulaşın

Tel: 216 352 51 34
Tel: 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com

Zümrütevler Duşakabin, siz değerli müşterilerimize birçok seçenek ve fırsatlar sunmaktadır. Evinize duşakabin taktırmak istiyorsunuz ama ölçüsü ya da fiyatı hakkında bilgi alamıyorsunuz. Hemen bizi arayın ücretsiz ölçü ve keşif yapalım; anında duşakabin fiyatı hakkında sizi bilgilendirelim.

Zümrütevler Duşakabin, İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz ölçü ve keşif imkânı sunmaktadır. Ayrıca nerede olursanız olun bir telefonla sipariş verebilir ve evinize en kısa sürede duşakabin montajı yaptırabilirsiniz.

Duşakabin Ürünlerinde Kaç Yıl Garanti Veriyorsunuz?

Duşakabin modellerimize 2 yıl ürün garantisi veriyoruz. Duşakabin garantisi sizlerle yapılan sözleşmeyle onaylanır ve teslim tarihinden sonra başlar.

Zümrütevler Duşakabin Teknik Servis Hizmeti Veriyor mu?

Dekofuar dekorasyon olarak tüm ürünlerimize teknik servis hizmeti veriyoruz. Zümrütevler mah. bölgesinde duşakabin ile ilgili yaşadığınız her sorun için bizleri arayabilir teknik destek alabilirsiniz.

Duşakabin Camlarına Desen Yapıyor musunuz?

Tüm cam kabin ürünleri için yaklaşık 60’ a yakın desen modelini cam üzerine uygulayabiliyoruz.

Duşakabin Alırken Sözleşme Yapıyor musunuz?

Evet, tüm müşterilerimizle her ürün için sözleşme yapılır. Bu iki tarafın haklarını savunması ve anlaşmazlıkların ortadan kalkması için tüm detaylar sözleşmeye eklenerek karşılıklı olarak imzalanır. Bir nüshası müşterimizde asıl olan bizde kalır.

Zümrütevler Duşakabin Modelleri İçin Telefondan Fiyat Alabilir miyiz?

Müşteri hizmetlerimizi arayarak duşakabin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gereken duşakabin yapılacak alanın ölçülerini almanız ve istediğiniz modeli belirtmeniz yeterli olacaktır. Ölçü ve modele göre duşakabinin ne kadar tutacağını net olarak fiyatlandırabiliriz.

zümrütevler dusakabin

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com