Beykoz Duşakabin

beykoz duşakabin

Beykoz Duşakabin

Duşakabin Bayileri Beykoz

Beykoz Duşakabin, siz değerli müşterilerimize birçok seçenek ve fırsatlar sunmaktadır. Evinize duşakabin taktırmak istiyorsunuz ama ölçüsü ya da fiyatı hakkında bilgi alamıyorsunuz. Hemen bizi arayın ister telefonda ister ücretsiz ölçü ve keşif yaparak duşakabin fiyatı hakkında sizi bilgilendirelim.

Bize Ulaşın

Tel: 216 352 51 34
Tel: 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr

Beykoz duşakabin, sizlere sunmuş olduğu bir çok duşakabin modeli bulunmaktadır. Beykoz duşakabin’in en belirgin özelliği müşterilerine uygun fiyatlarda ürün sunması ve en kısa sürede imal edip montajını gerçekleştirmesidir.

Beğendiğiniz duşakabin modeli 10 gün içerisinde banyonuzdaki yerini almış olacaktır. Banyonuza yaptırdığınız duşakabin, küvet yada tekne 1 yıl garanti kapsamındadır. Sattığımız ürünler dünya standartlarında imal edilmiş olup montajı deneyimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bir duşakabinin ortalama montaj süresi 45 dakikadır.

Beykoz küvet, tekne ve duşakabin sistemleri internet sitesi üzerinden bir çok modeli beğenmeniz için görsel olarak sunmaktadır.

Beykoz Duşakabin’in Sizlere Sunduğu Ürünler ve Hizmetler

  1. Mika polistren cam kabin imalat ve montajı
  2. Temperli cam kabin imalat ve montajı
  3. 50’ye yakın duşakabin cam deseni
  4. Tekne ve küvet imalat ve montajı
  5. Hidro masaj kabinler
  6. Banyo tadilat ve yenileme
  7. Banyo dolabı ve bir çok üründe banyonuza estetik ve konfor sağlayacak ürünlerle hizmetinizdeyiz.

Beykoz Hizmet Bölgelerimiz

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Karlıktepe mh. Cegiztopel cd.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: dekofuar@dekofuar.com