Pimapen Hırsız Kilidi

Pvc pencereler plastik malzemeden yapıldıkları için esnek bir malzemedir. Bu durum hırsızların işini kolaylaştırmaktadır. Evinize hırsız girmesini önlemek amacıyla seçeceğiniz en iyi yöntem pencerelerinize emniyetli hırsız kilidi taktırmaktır.

Emniyet kilitleri hırsızların girmesini önlerken aynı zamanda evde küçük çocuğu olanlar için de güvenlik sunar. Küçük çocuklar kolaylıkla pencereleri içeriden açamaz ve istenmeyen durumların önüne geçmiş olursunuz.

İçeriden pencerenizin kenarına monte edilir ve çevirerek açıp kapatırsınız.

Pencerelerinize çocuk kilidi yaptırmak istiyorsanız PimapenPanjurTamiri.com'u aramanız yeterleridir. Ustalarımız gün içersinde gelip pimapen pencere ve kapılarınıza montajını sağlayacaktır

Emniyet kilitlerinin 3 çeşidi bulunmaktadır.

Bunlar içerisinde kullanımı en kolay ve kullanışlı olanı pimli emniyet kilididir. Hem hırsızlığa karşı önlem alır hem de küçük çocuklar kolaylıkla açamaz.

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr