Gümüşpınar Pimapen Tamiri

Gümüşpınar Pimapen Tamiri

gümüşpınar pimapen tamiri

Gümüşpınar pimapen tamiri, alanında ehil usta ve mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Servis merkezimizi veya servis talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilir servis talebi açtırabilirsiniz.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Pimapen pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması, hem ömrünün uzamasına hem de ilerleyen zamanlarda çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur.

Gümüşpınar Pimapen Servisi

Pimapen (Tüm PVC plastik doğrama markaları) pencere kapı sistemlerinin teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gümüşpınar pimapen servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve alanında ehil ustalarla çalışmaktayız.

Pimapen Tamir Hizmetlerine Garanti Veriyor musunuz?

  Gümüşpınar bölgesinde yapılan tüm pimapen tamir hizmetlerine bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Garantili belgeniz size bırakılan servis formunda belirtilmektedir.

Gümüşpınar Pimapen Tamiri Her Marka Pencere ve Kapı Ürünlerine Hizmet Veriyor mu?

Sadece pimapen markasına değil, diğer tüm PVC plastik pencere markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Pencereniz ne marka olursa olsun servis hizmeti alabilirsiniz.

Gümüşpınar Bölgesinde Şubeniz, Bayiniz Var mı?

  Gümüşpınar bölgesinde pimapen bayimiz yoktur. Tek merkez üzerinden tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Tüm pimapen tamir ustalarımız tek bir noktadan hareket ederek servis bölgelerine gider. Servis programları bir gün öncesinden hazırlanarak programlanır. Ekiplerimiz sizlere gelmeden 1 saat öncesi telefon ile arayarak geleceklerini bildirirler.

Pimapen Pencere ve Kapı Yenileme Yapıyor musunuz?

  Evet, pvc pencere ve kapı sistemlerinde 2 farklı markanın bayiliği mevcuttur. Biri ünlü olan pimapen markası, diğeri Adopen markasıdır. İki farklı markanın fiyatlarına pimapenpanjurtamiri.com'dan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir Hizmetlerimiz

 1. Gümüşpınar Pimapen Pencere Tamiri
 2. Gümüşpınar Pimapen Sürme Tamiri
 3. Gümüşpınar Pimapen Kapı Tamiri
 4. Gümüşpınar Pimapen Volksvagen Tamiri
 5. Gümüşpınar Pimapen Genel Bakım
 6. Gümüşpınar Pimapen İzolasyon
 7. Gümüşpınar Pimapen Çift Açılım Tamiri
 8. Gümüşpınar Pimapen Kilit Tamiri
 9. Gümüşpınar Pimapen Kilit Karşılık Tamiri
 10. Gümüşpınar Pimapen Conta Tamiri
 11. Gümüşpınar Pimapen Menteşe Değişimi
 12. Gümüşpınar Pimapen Çift Açılım Değişim

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr