Pimapen Servisi

Pimapen Pencere ve Kapı Servisi

pimapen tamiri

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan pimapen servisi yapacak ehil bir pimapen ustası'dır. Pimapen pencere servisi alanında kurumsallaşmış ve profesyonel hizmet veren firma bulmak zor. Semtinizdeki pimapenci bir menteşe veya kol değişimi gibi küçük işlerle uğraşmak istemez.

Pimapenpanjurtamiri.com tam aradığınız yer. Profesyonel ekibi, gezici mobil servis araçlarıyla işin büyük veya küçük demeden tüm pimapen tamiri ve bakım işlerinizi yapar.

Kış İçin Pimapen Bakımlarınızı Yaptırdınız mı?

Yaz aylarında pimapen pencereler sıcak hava etkisi ve güneş ışınlarına maruz kalarak genleşerek tüm açılan kanat ayarlarının bozulmasına neden olur. Kış ayına girdiğimizde soğuk hava etkisi ile genleşen pimapen pencere ve kapılar sertleşerek tüm kanat ayarlarının bozulmasına katkı sağlar.

Pimapen pencereleriniz soğuk almaya ve su sızdırmaya başlar. İlk aklımıza gelen contalarının değişimi olur. Ama contalarınız sağlıklıdır. Sorun açılan kanatlarınızın aylarının bozulmasından dolayı sağlıklı kapanmamasından dolayıdır.

Pimapen pencere ve kapılarınıza genel bakım yaptırarak bütün kış rahat ve sıcak gecirmenizi sağlar. Doğalgaz faturanızın şişmesini engelleyere bütçenizi korur. Genel bakım paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Kış Kampanyası Kredi Kartına Taksit

Pimapen pencere ve kapı bakım, onarım ve tamir işlerinde kredi kartı ile ödeme ve bonus karta peşin fiyatına 3 taksit yapıyoruz.

Tüm ekip ve ustalarımızın yanında gezici pos cihazı bulunmaktadır. Kredi kartı ile ödeme hatta bonus kartınız varsa (garanti veya denizbank bonus kartınız) peşin fiyatına 3 taksit yaparak tüm tamir masraflarınızı ödeyebilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Pimapen Servis Hizmetlerimiz

 1. Pimapen Pencere Tamiri
 2. Pimapen Sürme Tamiri
 3. Pimapen Kapı Tamiri
 4. Pimapen Volksvagen Tamiri
 5. Pimapen Genel Bakım
 6. Pimapen İzolasyon
 7. Pimapen Çift Açılım Tamiri
 8. Pimapen Kilit Tamiri
 9. Pimapen Kilit Karşılık Tamiri
 10. Pimapen Conta Tamiri
 11. Pimapen Menteşe Değişimi
 12. Pimapen Çift Açılım Dönüşüm

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr