Panjur Servisi

Panjur Servisi, Otomatik, Motorlu, Manuel Sistemleri

pimapen servisi

Pimapenpanjurtamiri.com, panjur ürünlerinde deneyim sahibi olan ve hızlı kaliteli panjur servis hizmetini sunan ekiplerimiz sayesinde artık panjur sistemleriniz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Panjur teknik servisi olarak, uzman ve ehil ustalarla hizmet vermekteyiz. Tüm ustalar bünyemizde ve tek merkezden yönlendirilerek sizlere ulaşırlar. Panjur ile ilgili yaşadığınız tüm arıza, tamirat ve onarım işleriniz için servis formunu doldurarak veya müşteri hizmetlerimizi arayarak panjur tamiri için talep oluşturabilirsiniz.

Panjur sistemleri günümüzde tüm yaşam alanlarımızda kullanım bölümlerine göre farklı modellerde kullandığımız ve güvendiğimiz ürünlerdir. Günümüzde manuel, otomatik, motorlu, garaj, kepenk ve kumandalı olarak kullandığımız panjur sistemleri, ilerleyen zaman içinde aşınmaya bağlı bazı problemler ve sorunlar çıkarabilir.

Panjur sistemleri hiç şüphesiz işini iyi bilen ustalar tarafından yapılması, tamir edilmesi panjur modellerinin daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar.

Servis Bölgelerimiz

Panjur Servis Hizmetlerimiz

  1. Panjur İp Tamiri
  2. Panjur Makas Tamiri
  3. Panjur Menteşe Tamiri
  4. Panjur Kasnak Tamiri
  5. Otomatik Panjur Askılık Tamiri
  6. Motorlu Panjur Kumanda Tamiri
  7. Panjur Motor Tamiri
  8. Panjur Alıcı Tamiri
  9. Panjur Lamel Değişimi
  10. Panjur Söküm

Ehil Ustanın Önemi

Pimapen ve panjur tamiri, profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılması ürünleriniz daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Pimapen ve panjur ürünleriyle ilgili yaşadığınız her arıza ve onarım işleri için bizleri arayabilirsiniz.

İletişim

Dekofuar Dekorasyon
Esentepe mh. Harşit sk.
No:23/A Kartal - İSTANBUL
Tel1: +90 216 352 51 34
Tel2: +90 216 371 31 99
Email: info@dekofuar.com.tr